Avukat Scripti
Anasayfa >> Makaleler >> AYRILIK
AYRILIK

  AYRILIK
AV. BÜLENT AKSOY un Konya Memleket Gazetesinde yazmış olduğu köşe yazısı

 AYRILIK

                5 yıldan beri dörtlü bir ortaklıkla mesleğimizi yürütüyorduk. Bekir Karataş kardeşim ile 12 yıllık bir ortaklığımız vardı, Halil Özkan ve İbrahim Bakım kardeşlerimle de 5 yıllık. Kırmadan dökmeden, başarı ve saygı ile geçen bu süreç aynı şekilde geçen hafta sona erdi. Geçen hafta yazımı yazamamamın sebebi de bu süreçteki derin teessürümdü.

                Dile kolay… 5 yıl ve 12 yıl. Ömrün önemli bir dilimi, hele gençliğin en güzel dönemi de olunca hatıralar anılar çok daha canlı ve heyecanlı.

                Belki mesleğimizi en zirvedeki yerinde yaptık, hayalimizin ötesinde işler başardık ve hepimiz eminim ki aynı şekilde devam edeceğiz.

                İşin daha da güzel yanı bu süreçlerde paylaştıklarımız ve birbirimize saygımız… Benden yana bir hak var ise helal olsun… Sağlık, esenlik ve mutluluk dolu olalım inşallah.

                Bu kadar etkileyeceğini beni bu kadar çökerteceğini tahmin etmemiştim. Tam 4,5 kg verdim ve halen iştahımda bir değişme yok. Lakin ayrılıkta hayırdır inşallah, nasıl ki Mevla birleştirdiyse bize ayrılığı da yazan odur muhakkak diyerek hayata devam edeceğiz.

                Bu süreçte çok şeyler oldu. Yeni demokratik adımlar, bu açıklamalara tepkiler. En güzeli başörtü ile ilgili gelişmedir ki çok mutlu oldum. Üniversitedeki arkadaşlarımızın polis nezareti ile dışarı çıkarılmasından beri içimde bir yara olarak kalan bu meselenin bir konsensus ile halli çok sevindirdi beni.

                Diğer adımların da hayırlı olmasını temenni ediyorum.

                Önümüz bayram. Kurbanların yüzü suyu hürmetine Rabbim tüm alemi islama hayırlar getirsin, nifaklar, karışıklıklar, çatışmalar son bulsun inşallah.


 

 

YORUMLAR


Yorum bulunmamaktadır

YORUM YAZ


Ad ve Soyadınız:

E-Mail Adresiniz:

Mesajınız:

 
Hakkımızda
Vekaletname
Akabe Mahallesi Şehit Furkan Doğan Caddesi No:9 Adalet Plaza A Blok 507 - KARATAY / KONYA
Tel: 0332 345 18 18
Fax: 0332 345 47 16
Hakkımızda Randevu Formu Vekaletname
Kadromuz Faaliyetlerimiz Kariyer
Haberler Makaleler İletişim